برگزاری دوره های آموزشی با دانشگاه های معتبر دنیا

۲۷/ بهمن ۱۳۹۴
لطفاً امتیاز دهید
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (اولین امتیاز با شما)
معاون آموزشی وزارت علوم از برگزاری دوره های آموزشی با دانشگاه های معتبر دنیا خبر داد, وی افزود در حال تدوین و برنامه ریزی آن هستیم.

معاون آموزشی وزارت علوم از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های مشترک با دانشگاه های معتبر دنیا خبر داد و گفت: اولویت برگزاری این دوره ها با کشورهایی است که از نظر سیاسی مشکلی با آنها نداریم.

مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برگزاری دوره های آموزشی عالی با همکاری دانشگاه‌های خارج از کشور گفت: دنبال راهکارهایی هستیم تا بتوانیم دوره مشترک با دانشگاه های معتبر دنیا برقرار کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در جریان تدوین برنامه های آن هستیم اگر شرایط آن فراهم شود، زمینه خوبی خواهد شد که دانشگاه های مطرح کشور ما بتوانند دوره های مشترک را برگزار کنند.

معاون آموزشی وزارت علوم درباره اینکه اولویت برگزاری دوره های مشترک با کدام کشورها خواهد بود افزود: اولویت ما با کشورهایی است که به لحاظ سیاسی با آنها مساله نداریم و در عین حال از رشد علمی بالایی برخوردار هستند.

وی افزود: از جمله این کشورها می توان به کشورهایی مانند:

  • ژاپن
  • روسیه
  • چین

اشاره کرد که مشکل خاصی از نظر سیاسی با آنها نداریم و در عین حال از وضعیت علمی خوبی برخوردار هستند.

 

امیدواریم این روند به سرعت از سوی مسئولین محترم پیگیری شود, زیرا گامی موثر برای علاقه مندان تحصیل در خارج از کشور خواهد بود.

پیشنهادی:  راه اندازی بخش پرسش و پاسخ
نمونه مدارک اخذ پذیرش انجمن تخصصی تحصیل در خارج