تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

۲۸/ فروردین ۱۳۹۵
لطفاً امتیاز دهید
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (3 votes, average: 4٫33 out of 5)

تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

در پی برگزاری موفقیت آمیز دوره یک ماهه آمادگی مستر زبان فرانسه در بهمن/اسفند ۱۳۹۴ در موسسه استرالانگ، شهر استراسبورگ، مفتخریم برگزاری

دوره جدید آموزش فشرده زبان فرانسه

را به شرح زیر به اطلاع شما علاقمندان به زبان و فرهنگ فرانسه برسانیم :

 

مدت دوره: یک ماه یا ۴۵ روز

تاریخ برگزاری: از اول شهریور تا ۱۵ مهر ۱۳۹۵

مهلت ثبت نام: از ۲۲ فروردین تا ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

جهت ثبت نام می توانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید

موسسه آرتا دانش بین المللی در سال ۱۳۸۳ توسط خانم دکتر ترانه وفایی و آقای بیژن میردامادی اصفهانی تاسیس شده و به ثبت رسیده است. از اهداف اولیه موسسه:

اطلاع­رسانی در خصوص وضعیت دانشگاه­های فرانسه و بلژیک،

ارائه مشاوره تحصیلی جهت ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه­های فرانسه و بلژیک،

نظارت وکمک به تشکیل پرونده تحصیلی متقاضیان،

اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی فرانسه و بلژیک،

اعزام دانشجو به کشورهای فرانسوی زبان در سطوح مختلف،

ارائه خدمات آموزشی و ایجاد اماکن آموزشی،

دعوت از اساتید خارجی برای شرکت در کنفرانسها،

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت (دوره­های تربیت مدرس)، مختص اساتید و دانشجویان ایرانی در ایران و کشورهای فرانسوی زبان،

و در نهایت ایجاد همکاریهای علمی و فرهنگی و تبادل استاد ودانشجو بین دانشگاه های ایرانی و دانشگاه­های کشورهای فرانسوی زبان، می باشد.

(روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران شماره ۱۹۲۹۲ مورخ ۵/۳/۱۳۹۰).

با توجه به اهمیت آموزش زبان فرانسه در ایران، موسسه اقدام به برگزاری کلاسهای زبان فرانسه عمومی و تخصصی نموده و در این راستا موفق به اخذ نمایندگی از چندین مرکز رسمی آموزش زبان درشهرهای لیون، گرونوبل، استراسبورگ و پاریس شده است.

موسسه آرتا دانش در سال ۱۳۹۰ توانست مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت اعزام دانشجو به کشور فرانسه و بلژیک را اخذ نموده و تا کنون نیز این فعالیت بصورت مستمر ادامه دارد. در طول این مدت، موسسه توانست ده­ها دانشجوی ایرانی را به کشور فرانسه اعزام داشته و به سهم خود به ارتقاء علمی و تحصیلی جوانان این مملکت کمک نماید.

پیشنهادی:  ثبت اطلاعات موسسات و شرکت ها به صورت رایگان

علاوه بر امر اعزام دانشجو و در پی تاکید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، موسسه آرتا دانش موظف است در زمینه تبادل دانشجو و استاد با دانشگاه های فرانسوی، برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت آموزشی در ایران، فرانسه و بلژیک، برگزاری سمینار یا کنفرانس های علمی با مشارکت اساتید دو کشوردر کلیه رشته های تحصیلی و بطور کلی در جهت گسترش بیشتر همکاریهای علمی و فرهنگی بین دانشگاه های ایرانی و فرانسوی اقدام نماید.

در راستای اهداف تعیین شده برای موسسات اعزام دانشجو توسط وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، موسسه آرتا دانش در بهمن ۱۳۹۳ موفق گردید تعداد ۱۴ نفر از مدرسین جوان زبان فرانسه را که در موسسات آموزش زبان تهران و مشهد مشغول به تدریس بودند، برای گذراندن یک دوره­ی تربیت مدرس به فرانسه اعزام کند. این مدرسین پس از اخذ روادید ورود به کشور فرانسه و ایجاد هماهنگیهای لازم با بخش فرهنگی و کنسولگری سفارت فرانسه در تهران، برای گذراندن یک دوره ویژه بمدت ۳ هفته جهت آشنائی با آخرین روش تدریس زبان فرانسه به دانشگاه استاندال گرونبل ۳ که جزء معتبرترین دانشگاه های کشور فرانسه دررشته های علوم انسانی و زبانهای خارجی است، یه این کشور اعزام شدند. در طول این دوره، مدرسین ایرانی با کمک انجمن دوستی ایران و فرانسه در ضیافت رسمی که ریاست شورای شهرستان گرونبل (ایزر) به افتخارشان برگزار کرده بود، شرکت نموده و پذیرائی شدند.

بموجب امضاء تفاهمنامه همکاریهای علمی ودانشجوئی بین دانشگاه ستاندال گرونبل ۳ فرانسه و موسسه آرتا دانش بین المللی ، موسسه آرتا دانش موفق گردید تعداد ۴ بورس یکماهه تابستان ۲۰۱۵ را از ” Fondation Stendhal Plurilinguisme et Francophonie ” دریافت داشته وآنرا به ۳ تن از شاگرد اولان دوره کارشناسی أرشد زبان وادبیات فرانسه یا ترجمه از گروه زبان فرانسه دانشگاه های تربیت مدرس، الزهراء ودانشگاه اصفهان وبه یکی از استادان زبان فرانسه دانشگاه الزهراء برای گذراندن دوره فوق اختصاص دهد. این افراد طی نامه رسمی دانشگاه به موسسه آرتا معرفی شدند. موسسه آرتا دانش این چهار نفر را جهت اخذ ویزای کوتاه مدت به سفارت فرانسه در تهران معرفی کرد. خوشبختانه هر چهار نفر موفق به اخذ ویزا شدند و به فرانسه اعزام شدند.

پیشنهادی:  تیراندازی در محوطه دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس

همچنین موسسه آرتا دانش در بهمن ماه ۱۳۹۴ موفق شد یک دوره کوتاه مدت در موسسه Stralang در شهر استراسبورگ برگزار کند که طی این دوره ۱۱ نفر از علاقمندان شرکت کرده و همگی موفق به اخذ ویزا شدند. و هم اکنون موسسه آرتا دانش برای دوره دیگری تحت عنوان “دوره آموزشی فشرده زبان فرانسه” در همین مرکز شروع به ثبت نام کرده است که این دوره ۴۵ روزه یا یک ماهه می باشد. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه آرتا دانش تماس گرفته تا از نحوه برگزاری این دوره مطلع شوند.

ضمن سپاسگزاری از توجه شما، موسسه آرتا دانش افتخار دارد خدمات و تجربیات خود را که حاصل بیش از ۲۰ سال کار و فعالیت حرفه ای مستقیم در زمینه­های فرهنگی و همکاریهای علمی بین ایران و فرانسه و اعزام دانشجو به دانشگاه­های فرانسه است، در اختیار تان قرارداده و اطلاعات لازم جهت پیشبرد اهداف تحصیلی­تان و تحقق بخشیدن به تصمیم درستی که در انتخاب کشور فرانسه یا بلژیک برای ادامه تحصیل گرفته اید، به شما علاقمندان عزیز ارائه دهد.

نمایندگی ها:

موسسه آرتا دانش بین المللی دارای مجوز شماره ۲۸۶۸۴۷/۱/۴۲ مورخ ۲۰/۱۰/۱۳۹۳ صادره از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موفق به اخذ نمایندگی از چندین دانشگاه و کالج زبان در کشورهای فرانسه و بلژیک شده است که عبارتند از:

CIEL de Strasbourg

CUEF de l’Université Stendhal Grenoble3

امضای تفاهم نامه با دانشگاه استاندال گرونوبل و اخذ چند بورس برای دانشجویان ممتاز ایرانی جهت گذراندن دوره ی آموزش تدریس زبان فرانسه

مدرسه عالی هنرهای کاربردی Condé

Institut Lyonnais

موسسه زبان Stralang

موسسه آموزش زبان های زنده دانشگاه لیژ در بلژیک

تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

تهران، خیابان مطهری، بعد از امیراتابک، خیابان اورامان، نبش کوچه گروس، پلاک ۲، واحد ۱۳، کدپستی : ۱۵۷۸۷۱۴۵۳۷

تــلفن: ۸۸۳۱۵۳۰۳ / ۸۸۸۴۷۷۰۶ / ۸۸۸۳۹۸۴۲

همراه: ۰۹۳۷۲۳۵۲۰۱۳

نمونه مدارک اخذ پذیرش انجمن تخصصی تحصیل در خارج