دکتر ناصر اشکریز

۱۴/ اردیبهشت ۱۳۹۵
کانال تلگرام
به این مطلب امتیاز دهید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره 2 5٫00 out of 5
Loading...

دکتر ناصر اشکریز

استاد مکانیک و مهندسی صنایع دانشگاه تورنتو

دکتر ناصر اشکریز

علائق پژوهشی:

سیستم های مایع و حرارتی، جریان های چندگانه، انرژی، سوخت و مهندسی هسته ای، microfluidics، جهش micro-droplet، مهندسی زیستی مایع و سیستم دهلیزی.

آزمایشگاه دکتر ناصر اشکریز

دکتر ناصر اشکریز استاد مکانیک و مهندسی صنایع دانشگاه تورنتو است. وی پیش از دانشگاه تورنتو استاد مکانیک و هوا فضا در دانشگاه دانشگاه ایالتی نیویورک بود. دکتر ناصر اشک ریز کارشناسی خود را در سال 1979، کارشناسی ارشد خود را در سال 1981 و دکترای خود را در سال 1984 در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه کارنگی – ملون (Carnegie-Mellon) در پیتسبورگ ایالات متحده دریافت کرده است. وی دو جایزه بنت (Bennet) را در سالهای 1981 و 1983 در قدردانی از کار علمی برجسته در مهندسی مکانیک اخذ کرده است.

او یک دانشمند و استاد مدعو در چندین آزمایشگاه ملی از جمله مرکز تحقیقات لوئیس ناسا و آزمایشگاه فیلیپس در پایگاه نیروی هوایی ادواردز بوده است. وی جوایز متعددی از جمله جایزه رالف تیتر (Ralph Teetor) از انجمن مهندسی خودرو در سال 1988، جایزه بهترین فیلم از انجمن فیزیک آمریکا در سال 1988 ، جایزه بهترین مقاله از موسسه احتراق در سال 1992 و جایزه TOKTEN از برنامه توسعه سازمان ملل متحد در سال 1995 را دریافت کرده است. وی همچنین دارنده ثبت اختراع در MultiOrifice Impulsed Spray Generator می باشد. دکتر اشک ریز عضو جوامع حرفه ای مختلفی می باشد ( مانند کمیته ASME K-11 ، انتقال حرارت در آتش و احتراق سیستم، نشست زمستانی سالیانه ASME، انجمن فیزیک آمریکا، موسسه احتراق، موسسه گجسست مایع و اسپری سیستم.

حتما بخوانید:  پروفسور افشین علیان

ایمیل: ashgriz@mie.utoronto.ca

معرفی دکتر ناصر اشکریز در سایت دانشگاه تورنتو: Nasser Ashgriz uToronto

مقالات تخصصی و مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید؛