تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

۲۸/ فروردین ۱۳۹۵
کانال تلگرام
به این مطلب امتیاز دهید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 votes, average: 4٫33 out of 5)
Loading...

تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

در پی برگزاری موفقیت آمیز دوره یک ماهه آمادگی مستر زبان فرانسه در بهمن/اسفند 1394 در موسسه استرالانگ، شهر استراسبورگ، مفتخریم برگزاری

دوره جدید آموزش فشرده زبان فرانسه

را به شرح زیر به اطلاع شما علاقمندان به زبان و فرهنگ فرانسه برسانیم :

 

مدت دوره: یک ماه یا 45 روز

تاریخ برگزاری: از اول شهریور تا 15 مهر 1395

مهلت ثبت نام: از 22 فروردین تا 31 خرداد 1395

جهت ثبت نام می توانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید

موسسه آرتا دانش بین المللی در سال 1383 توسط خانم دکتر ترانه وفایی و آقای بیژن میردامادی اصفهانی تاسیس شده و به ثبت رسیده است. از اهداف اولیه موسسه:

اطلاع­رسانی در خصوص وضعیت دانشگاه­های فرانسه و بلژیک،

ارائه مشاوره تحصیلی جهت ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه­های فرانسه و بلژیک،

نظارت وکمک به تشکیل پرونده تحصیلی متقاضیان،

اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی فرانسه و بلژیک،

اعزام دانشجو به کشورهای فرانسوی زبان در سطوح مختلف،

ارائه خدمات آموزشی و ایجاد اماکن آموزشی،

دعوت از اساتید خارجی برای شرکت در کنفرانسها،

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت (دوره­های تربیت مدرس)، مختص اساتید و دانشجویان ایرانی در ایران و کشورهای فرانسوی زبان،

و در نهایت ایجاد همکاریهای علمی و فرهنگی و تبادل استاد ودانشجو بین دانشگاه های ایرانی و دانشگاه­های کشورهای فرانسوی زبان، می باشد.

(روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران شماره 19292 مورخ 5/3/1390).

با توجه به اهمیت آموزش زبان فرانسه در ایران، موسسه اقدام به برگزاری کلاسهای زبان فرانسه عمومی و تخصصی نموده و در این راستا موفق به اخذ نمایندگی از چندین مرکز رسمی آموزش زبان درشهرهای لیون، گرونوبل، استراسبورگ و پاریس شده است.

موسسه آرتا دانش در سال 1390 توانست مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت اعزام دانشجو به کشور فرانسه و بلژیک را اخذ نموده و تا کنون نیز این فعالیت بصورت مستمر ادامه دارد. در طول این مدت، موسسه توانست ده­ها دانشجوی ایرانی را به کشور فرانسه اعزام داشته و به سهم خود به ارتقاء علمی و تحصیلی جوانان این مملکت کمک نماید.

حتما بخوانید:  راه اندازی بخش پرسش و پاسخ

علاوه بر امر اعزام دانشجو و در پی تاکید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، موسسه آرتا دانش موظف است در زمینه تبادل دانشجو و استاد با دانشگاه های فرانسوی، برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت آموزشی در ایران، فرانسه و بلژیک، برگزاری سمینار یا کنفرانس های علمی با مشارکت اساتید دو کشوردر کلیه رشته های تحصیلی و بطور کلی در جهت گسترش بیشتر همکاریهای علمی و فرهنگی بین دانشگاه های ایرانی و فرانسوی اقدام نماید.

در راستای اهداف تعیین شده برای موسسات اعزام دانشجو توسط وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، موسسه آرتا دانش در بهمن 1393 موفق گردید تعداد 14 نفر از مدرسین جوان زبان فرانسه را که در موسسات آموزش زبان تهران و مشهد مشغول به تدریس بودند، برای گذراندن یک دوره­ی تربیت مدرس به فرانسه اعزام کند. این مدرسین پس از اخذ روادید ورود به کشور فرانسه و ایجاد هماهنگیهای لازم با بخش فرهنگی و کنسولگری سفارت فرانسه در تهران، برای گذراندن یک دوره ویژه بمدت 3 هفته جهت آشنائی با آخرین روش تدریس زبان فرانسه به دانشگاه استاندال گرونبل 3 که جزء معتبرترین دانشگاه های کشور فرانسه دررشته های علوم انسانی و زبانهای خارجی است، یه این کشور اعزام شدند. در طول این دوره، مدرسین ایرانی با کمک انجمن دوستی ایران و فرانسه در ضیافت رسمی که ریاست شورای شهرستان گرونبل (ایزر) به افتخارشان برگزار کرده بود، شرکت نموده و پذیرائی شدند.

بموجب امضاء تفاهمنامه همکاریهای علمی ودانشجوئی بین دانشگاه ستاندال گرونبل 3 فرانسه و موسسه آرتا دانش بین المللی ، موسسه آرتا دانش موفق گردید تعداد 4 بورس یکماهه تابستان 2015 را از ” Fondation Stendhal Plurilinguisme et Francophonie ” دریافت داشته وآنرا به 3 تن از شاگرد اولان دوره کارشناسی أرشد زبان وادبیات فرانسه یا ترجمه از گروه زبان فرانسه دانشگاه های تربیت مدرس، الزهراء ودانشگاه اصفهان وبه یکی از استادان زبان فرانسه دانشگاه الزهراء برای گذراندن دوره فوق اختصاص دهد. این افراد طی نامه رسمی دانشگاه به موسسه آرتا معرفی شدند. موسسه آرتا دانش این چهار نفر را جهت اخذ ویزای کوتاه مدت به سفارت فرانسه در تهران معرفی کرد. خوشبختانه هر چهار نفر موفق به اخذ ویزا شدند و به فرانسه اعزام شدند.

حتما بخوانید:  فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو بروزرسانی شد

همچنین موسسه آرتا دانش در بهمن ماه 1394 موفق شد یک دوره کوتاه مدت در موسسه Stralang در شهر استراسبورگ برگزار کند که طی این دوره 11 نفر از علاقمندان شرکت کرده و همگی موفق به اخذ ویزا شدند. و هم اکنون موسسه آرتا دانش برای دوره دیگری تحت عنوان “دوره آموزشی فشرده زبان فرانسه” در همین مرکز شروع به ثبت نام کرده است که این دوره 45 روزه یا یک ماهه می باشد. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه آرتا دانش تماس گرفته تا از نحوه برگزاری این دوره مطلع شوند.

ضمن سپاسگزاری از توجه شما، موسسه آرتا دانش افتخار دارد خدمات و تجربیات خود را که حاصل بیش از 20 سال کار و فعالیت حرفه ای مستقیم در زمینه­های فرهنگی و همکاریهای علمی بین ایران و فرانسه و اعزام دانشجو به دانشگاه­های فرانسه است، در اختیار تان قرارداده و اطلاعات لازم جهت پیشبرد اهداف تحصیلی­تان و تحقق بخشیدن به تصمیم درستی که در انتخاب کشور فرانسه یا بلژیک برای ادامه تحصیل گرفته اید، به شما علاقمندان عزیز ارائه دهد.

نمایندگی ها:

موسسه آرتا دانش بین المللی دارای مجوز شماره 286847/1/42 مورخ 20/10/1393 صادره از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موفق به اخذ نمایندگی از چندین دانشگاه و کالج زبان در کشورهای فرانسه و بلژیک شده است که عبارتند از:

CIEL de Strasbourg

CUEF de l’Université Stendhal Grenoble3

امضای تفاهم نامه با دانشگاه استاندال گرونوبل و اخذ چند بورس برای دانشجویان ممتاز ایرانی جهت گذراندن دوره ی آموزش تدریس زبان فرانسه

مدرسه عالی هنرهای کاربردی Condé

Institut Lyonnais

موسسه زبان Stralang

موسسه آموزش زبان های زنده دانشگاه لیژ در بلژیک

تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

تور آموزشی فشرده زبان فرانسه

تهران، خیابان مطهری، بعد از امیراتابک، خیابان اورامان، نبش کوچه گروس، پلاک 2، واحد 13، کدپستی : 1578714537

تــلفن: 88315303 / 88847706 / 88839842

همراه: 09372352013

مقالات تخصصی و مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید؛